Як вибрати агенцію з працевлаштування в Чехії, якій можна довіряти?

В інтернеті повно історій про несумлінних агентів з працевлаштування в Європі та так званих допомагаючих. Як не потрапити до рук шахраїв? За якими параметрами добирати агентство з працевлаштування у Чехії, якому можна довіряти? Давайте розглянемо ситуацію докладніше.

1. Легальне працевлаштування.

Чеський роботодавець зацікавлений в українському працівнику, який перебуває на території країни легально та має право на роботу. На робоче запрошення кандидату оформляється офіційна віза. Потім українці в'їжджають до Чехії і на законних підставах працюють, заробляють та перебувають у країні.

Увага! Працевлаштування в Чехії щодо безвізу чи документів інших країн ЄС не є легальним.

Посередники, які вам пропонують працювати з безвізу, швидше за все шахраї.

2. Агентство не обіцяє вам "золоті гори".

Так, багато українців обирають працевлаштування в Європі, щоб заробити більше, ніж в Україні, або в принципі, щоб мати можливість працювати і утримувати свою сім'ю.

У Чехії існує мінімум по оплаті за годину, що відповідає різним роботам та сферам діяльності. Мінімум на місяць - це 500-700 євро за некваліфікованої праці.

Також має значення, скільки годин ви працюєте на тиждень, чи ви витрачаєте гроші на житло, скільки грошей вам потрібно на харчування та інші витрати. Роботодавець може оштрафувати працівників, які часто на виробництві та на заводі платять за виконання встановленої норми, а не просто за відпрацьований годинник.

Агентство, якому можна довіряти, зможе детально розповісти вам про ваш заробіток, про житло, умови роботи, робочі години, існуючі витрати. Якщо ви не отримали інформацію в повному обсязі, не слід зв'язуватися з таким посередником.

3. Репутація в Інтернеті.

Агентство з працевлаштування, що викликає довіру, піклується про свою репутацію онлайн. Постарайтеся зібрати і перевірити ще раз відгуки від реальних заробітчан в Ютуб, на форумах, в соціальних мережах.

Зберіть інформацію про схожі вакансії, які вам цікаві, умови роботи, можливі витрати. Перш ніж погоджуватися на роботу в Чехії, зважте все за і проти і ухваліть поінформоване рішення.

Професійна агенція допоможе вам в індивідуальному порядку підібрати оптимальний варіант працевлаштування та зібрати необхідні документи для легального та безпроблемного перебування та роботи в Чехії.

Звертайтеся за консультацією до компанії LibertyPlus, щоб обговорити ваші шанси на успішне працевлаштування в країні Євросоюзу прямому роботодавцю на кращих умовах. Нас рекомендують друзям та знайомим!