Переваги та недоліки Чехії при працевлаштуванні українців у 2022 році

Чехія традиційно привертає увагу українців, які шукають заробітку та робочі місця в країні Євросоюзу. Чехія географічно розташована неподалік України, тут є вакансії для іноземних громадян, у Чехії досить багато російськомовних приїжджих та власне вихідців з України.

У цій країні можна працевлаштуватися як на роботу за профілем, так і без особливих попередніх навичок та кваліфікацій.

Основні вакансії в Чехії бувають у таких сферах як:

- Будівельні роботи.
- Заводи та виробництва.
- автозаводи.
- Склади.
- Різноробочі.
- Сфера послуг.

Мінімальна зарплата на місяць при 8-годинному робочому дні становить від 500 євро та вище, залежно від оплати за годину, кількості робочих годин на тиждень, обов'язків та шкідливості роботи.

Часто українці їдуть до Чехії на заробітки як сімейна пара, іноді пари разом працюють на виробництві, складах, сільському господарстві.

Багато агентств з працевлаштування в Європі пропонують Чехію як країну ЄС для легального працевлаштування. На підставі запрошення від місцевого роботодавця оформляється віза для короткострокового чи довгострокового перебування у країні.

Легальне працевлаштування гарантує захищеність як працівнику, так і роботодавцю, що забезпечує українським громадянам законне перебування в цій країні.

Також вам буде доступна максимальна кількість вакансій. Роботодавці, як правило, віддають перевагу тим, хто перебуває в Чехії легально.

При спробі використати можливості безвізу чи дозволу, видані в інших країнах ЄС під час працевлаштування, можна взагалі не отримати зароблених важкою працею грошей, а за будь-якої перевірки документів поліцією отримати депорт і заборону подальшого в'їзду в країну та в ЄС.

Тому сумлінні агенції та реальні "заробітчани" в Чехії рекомендують заздалегідь оформляти пакет необхідних документів та візу для успішного перебування в країні Євросоюзу.

Компанія LibertyPlus представляє легальну процедуру працевлаштування українців у Чехії. Менеджери напряму допоможуть з вибором оптимальної вакансії, зберуть та оформлять усі документи, допоможуть з житлом та первинною адаптацією в країні.

Звертайтеся за консультацією сьогодні, щоб якнайшвидше і на найкращих для вас умовах почати легально заробляти у твердій валюті в Чехії.