Як вибрати агенцію з працевлаштування в Чехії, якій можна довіряти?

В інтернеті повно історій про несумлінних агентів з працевлаштування в Європі та так званих допомагаючих. Як не потрапити до рук шахраїв? За якими параметрами добирати агентство з працевлаштування у Чехії, якому можна довіряти? Давайте розглянемо ситуацію докладніше.

Переваги та недоліки Чехії при працевлаштуванні українців у 2022 році

Чехія традиційно привертає увагу українців, які шукають заробітку та робочі місця в країні Євросоюзу. Чехія географічно розташована неподалік України, тут є вакансії для іноземних громадян, у Чехії досить багато російськомовних приїжджих та власне вихідців з України.

Куди та як їдуть на роботу українці у 2020 році?

Високосний 2020 рік вже увійшов в історію як рік всесвітньої пандемії, фінансової кризи, що розвивається, і соціальної ізоляції цілих країн, що послідувала за ними. Тому лише зараз поступово відкриваються кордони і знову з'являються нові вакансії для українців на ринку працевлаштування в Європі.

Топ-3 переваг Словаччини для працевлаштування українців

Словаччина – країна Євросоюзу, яка розташована географічно близько до України, хоч і не межує з нею безпосередньо. Історично між словаками та українцями існують довгострокові партнерські зв'язки у галузі бізнесу, туризму та культури та доброзичливі взаємини між народами.

Як і ким працюють українці у Словаччині?

Незважаючи на суперечливі відгуки в інтернеті та пост-пандемічну ситуацію у світі, багато українців все ще цікавляться можливістю працевлаштування в Європі в 2022 році. У цій статті розглянемо можливість легальної роботи у Словаччині для українців.

Їхати до Європи на заробітки у 2020 році чи не їхати: ось у чому питання?

Як відомо, поточний 2020 рік виявився не найпростішим для всіх нас, як мінімум через оголошену у всьому світі пандемію, фінансову кризу і самоізоляцію. Плани багатьох українців їхати на заробітки до країн ЄС також скоригували форс-мажорні обставини.