Топ-3 переваг Словаччини для працевлаштування українців

Словаччина – країна Євросоюзу, яка розташована географічно близько до України, хоч і не межує з нею безпосередньо. Історично між словаками та українцями існують довгострокові партнерські зв'язки у галузі бізнесу, туризму та культури та доброзичливі взаємини між народами.

Вважається, що українську та словацьку мови як слов'янські мови багато в чому схожі, і, знаючи українську, наприклад, українцю досить легко розуміти та вивчити місцеву словацьку для максимально комфортної роботи та перебування в цій країні.

Отже, чому все-таки багато українців прагнуть працевлаштування у Словаччині?

Розглянемо топ-3 основні причини за версією фахівців з роботи в країнах ЄС – компанії LibertyPlus – відомої в Україні агенції з працевлаштування у Словаччині та Чехії.

Перевага #1
Наявність реальних вакансій
За останні кілька років, особливо у зв'язку з появою в Україні так званого "безвізу" - можливості відвідати та перебувати в будь-якій країні Шенгенської Зони за біометричним паспортом до 90 днів, ринок праці та працевлаштування в Європі перенасичений бажаючими заробляти в євро.

Тому завдяки підвищеному попиту на послуги працевлаштування в Європі з'явилася величезна кількість несумлінних посередників - "допоміжників", які заради особистої наживи відправляли українців неіснуючими або вже закритими вакансіями, не переймаючись їхньою подальшою долею в країні ЄС.

Це стосувалося насамперед найбільш затребуваних країн для заробітку українців:

– Німеччина.
– Польща.
– Італія.
– Португалія.
– Прибалтика: Литва та Латвія.
– Чехія.
– Словаччина.

Компанія LibertyPlus працює безпосередньо зі словацькими та чеськими роботодавцями. Ми постійно публікуємо поновлення вакансій на своєму сайті. Наші менеджери напрямів "ЧЕХІЯ" та "СЛОВАКІЯ" тримають руку на пульсі реального працевлаштування в цих країнах, щоб правдиво та інформативно консультувати наших клієнтів.

Ми пропонуємо комплексну послугу: від детального консультування щодо вибору відповідної вакансії та інших умов до перевезення, розселення та допомоги з початковою адаптацією у Словаччині чи Чехії.

Перевага #2
Можливість легального працевлаштування для українців
Щоб легально перебувати та працювати у Словаччині українцям необхідно оформити пакет візових документів для безпроблемного перебування та заробітку в країні.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть вам зібрати, підготувати та отримати офіційні дозвільні папери згідно з правилами словацької сторони.

Перевага #3
Вакансії для некваліфікованих та кваліфікованих працівників
Словаччина зацікавлена ​​як у різноробочих для роботи на численних заводах та виробництвах, так і у кваліфікованих та досвідчених кандидатах для роботи за фахом на автозаводі, на складах, на будівництві.

Некваліфікована праця оплачується від 3 до 4 євро на годину за 8-12 годин роботи на добу 5-6 днів на тиждень. Це менше, ніж платять місцевій робочій силі. Однак знайти і отримати таку роботу цілком реально як для чоловіків, так і для жінок.

Можливі місця роботи у Словаччині:

- На виробництві.
- На складі.
- У клінінговій компанії.
- у сфері послуг: пральня, пекарня, ландшафтний дизайн.
- У сільському господарстві.
- В готелі.
- На будівництві.

Вище за мінімальну оплату праці в Словаччині прийнято платити погодинний тариф за кваліфіковану працю, що вимагає від кандидата практичних навичок та досвіду. Тут оплата може становити від 5 до 8 євро за годину, залежно від кваліфікації та вакансії.

Наші менеджери завжди готові розповісти про поточну вакансію та допомогти з вибором найбільш відповідного місця роботи для українців у Словаччині. Рекомендуємо зв'язатися з менеджером по телефонам з розділу Контакти та обговорити поточні пропозиції щодо працевлаштування в Європі.